KOMUNIKATY DLA MIESZKAŃCÓW

Sprzedaż miejsc postojowych przy ul. Literackiej
Sprzedaż miejsc postojowych przy ul. Literackiej
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. informuje o możliwości zakupu miejsc postojowych zlokalizowanych w komorach garażowych w budynkach przy ul. Literackiej 19A, 19B i 19C w Warszawie.
Godziny pracy 02.05.2024
Godziny pracy 02.05.2024
Uprzejmie informujemy, że w dniu 02.05.2024r biuro Spółki TBS Warszawa Północ pracuje w godzinach 8:00 – 14:00 Wszelkie awarie prosimy zgłaszać do konserwatorów budynków lub mailowo na adres sekretariat@tbspolnoc.pl . Telefony kontaktowe znajdują się w gablotach na klatkach schodowych oraz na stronie internetowej Spółki. Za utrudnienia przepraszamy.
Życzenia Wielkanocne
Życzenia Wielkanocne
Drodzy Mieszkańcy, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych ...

Więcej komunikatów

TBS WARSZAWA PÓŁNOC SP. Z O.O.

W celu zwiększenia możliwości zaspokajania potrzeb mieszkaniowych powołano w 2000r.Towarzystwo Budownictwa Społecznego Bemowo Sp. z o.o., którego zadaniem jest budowa mieszkań na wynajem o umiarkowanych czynszach. Właścicielem udziałów w Spółce w 100% jest Miasto Stołeczne Warszawa. TBS działa na zasadzie not for profit, co oznacza, że osiągane dochody przeznaczone są wyłącznie na działalność statutową. Działalność spółki finansowana jest z własnych środków finansowych oraz z preferencyjnego kredytu udzielanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Współuczestnikam i inwestycji są również partycypanci, czyli osoby i fizyczne bądź prawne, które zawarły ze Spółką umowę partycypacji. Realizowane prze z Spółkę inwestycje wykonywane są przy zastosowaniu nowoczesnych materiałów i technologii, co przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji. Mieszkania wyposażone są w tzw.biały montaż, panele podłogowe lub parkiet, glazurę i terakotę. Obecnie zarządzamy zasobami mieszkaniowymi zlokalizowanymi na terenie dzielnic: Bemowo, Bielany, Praga Północ oraz Wola. Nowe inwestycje planujemy realizować również na terenie pozostałych dzielnic Warszawy.Obecnie w skutek kolejnych konsolidacji spółka występuje pod nazwą Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o.

Czytaj więcej