WSZYSTKIE KOMUNIKATY

Lista wniosków złożonych w naborze na 3 lokale mieszkalne K+4P
Lista wniosków złożonych w naborze na 3 lokale mieszkalne K+4P
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. podaje do wiadomości publicznej Listę wniosków złożonych w naborze na 3 lokale mieszkalne K+4P ( pow. 89,63 m kw) w inwestycji przy ul. Pełczyńskiego w Warszawie.
Informacja dotycząca wzrostu zaliczek za dostawę ciepła
Informacja dotycząca wzrostu zaliczek za dostawę ciepła
Informacja dotycząca wzrostu zaliczek na poczet dostawy ciepła do budynków przy ul. Pełczyńskiego 30A, 30B, 30C, 28B, 28C, 28D i 28E.
Nabór wniosków -  lokal nr 58 w budynku przy ul. Pełczyńskiego 28A
Nabór wniosków - lokal nr 58 w budynku przy ul. Pełczyńskiego 28A
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o., ogłasza nabór wniosków osób ubiegających się o zawarcie umowy partycypacji i najmu lokalu mieszkalnego numer 58 w budynku przy ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28A w Warszawie (Dzielnica Bemowo), o powierzchni 32,98 m kw.
Listy osób ubiegających się o najem 13 lokali w inwestycji przy ul. Pełczyńskiego
Listy osób ubiegających się o najem 13 lokali w inwestycji przy ul. Pełczyńskiego
Zarząd Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. podaje do wiadomości listy osób ubiegających się o zawarcie umowy partycypacji i najmu 13 lokali mieszkalnych w inwestycji przy ul. Gen. T. Pełczyńskiego w Warszawie (działka ewidencyjna nr 103/3, 102/7).
Listy Podstawowe i Rezerwowe w naborze na 60 lokali w inwestycji ul. Pełczyńskiego
Listy Podstawowe i Rezerwowe w naborze na 60 lokali w inwestycji ul. Pełczyńskiego
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. podaje do wiadomości publicznej Listy Podstawowe i Rezerwowe wniosków osób ubiegających się o zawarcie ze Spółką umów partycypacji i najmu 60 lokali mieszkalnych w inwestycji przy ul. Pełczyńskiego w Warszawie.
Sprzedaż lokalu  użytkowego U1 wraz z miejscami postojowymi nr 10,11,13,14 w budynku przy ul. D. Siedzikówny
Sprzedaż lokalu użytkowego U1 wraz z miejscami postojowymi nr 10,11,13,14 w budynku przy ul. D. Siedzikówny "Inki" 4
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. ogłasza Przetarg pisemny nieograniczony Nr 3/2021 na sprzedaż lokalu użytkowego U1 o powierzchni 219,78 m kw. oraz udziału we współwłasności garażu z wyłącznym prawem do korzystania z miejsc postojowych nr 10, 11, 13, 14 w garażu, położonego w Warszawie w Dzielnicy Wola przy ul. D. Siedzikówny „Inki” nr 4.
Sprzedaż lokalu  użytkowego U2 wraz z miejscami postojowymi nr 15,35 w budynku przy ul. D. Siedzikówny
Sprzedaż lokalu użytkowego U2 wraz z miejscami postojowymi nr 15,35 w budynku przy ul. D. Siedzikówny "Inki" 4
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. ogłasza Przetarg pisemny nieograniczony Nr 4/2021 na sprzedaż lokalu użytkowego U2 o powierzchni 83,88 m kw. oraz udziału we współwłasności garażu z wyłącznym prawem do korzystania z miejsc postojowych nr 15, 35 w garażu, położonego w Warszawie w Dzielnicy Wola przy ul. D. Siedzikówny „Inki” nr 4.
Podpisanie aktu erekcyjnego budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Gen. T. Pełczyńskiego w Warszawie
Podpisanie aktu erekcyjnego budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Gen. T. Pełczyńskiego w Warszawie
29 września 2021 roku kiedy Prezydentem Miasta Stołecznego Warszawy był Rafał Trzaskowski, a członkami Zarządu Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o., Piotr Jaworski, Marcin Podsędek, Eliza Prudzicz, dla pamięci przyszłych pokoleń, wmurowano Akt Erekcyjny w fundamenty budynku wielorodzinnego przy ul. Gen. T. Pełczyńskiego w Warszawie.
Listy wniosków, które wpłynęły w naborze  na  60 lokali w inwestycji przy ul. Pełczyńskiego
Listy wniosków, które wpłynęły w naborze na 60 lokali w inwestycji przy ul. Pełczyńskiego
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. podaje do wiadomości publicznej Listy wszystkich wniosków osób ubiegających się o zawarcie ze Spółką umów partycypacji i najmu 60 lokali mieszkalnych w inwestycji przy ul. Pełczyńskiego w Warszawie.